Aktualności

03
04.17

Moda na bezpieczeństwo i szkolenia z doskonalenia techniki jazdy

Województwo łódzkie ma niechlubny rekord ilości wypadków. Region bardzo mocno i negatywnie odznacza się na tym tle od innych. Dlatego rozpoczynamy intensywną kampanię mającą trafić do świadomości kierowców. Szkolenia w Ośrodkach Doskonalenia Techniki Jazdy (np. w takim jak Tor Łódź) są obowiązkową pozycją w kalendarzu każdego świadomego użytkownika dróg. Pod okiem doświadczonych, licencjonowanych instruktorów w stworzonym do tego miejscu można poprawić swoją technikę jazdy. Polska na tle innych krajów również nie należy do najbezpieczniejszych statystyki wypadków są dramatyczne. Powinniśmy walczyć o nasze bezpieczeństwo na drogach poprzez stworzenie mody na szkolenia i treningi samochodowe i motocyklowe.

więcej...
02
04.17

Trening motocyklowy - Jazdy swobodne

Wczoraj rozpoczęliśmy sezon motocykolwy na Torze Łódź imprezą treningową "Jazdy swobodne". Pogodę mieliśmy rewelacyjną, atmosfera wśród uczestników również genialna.
Chcielibyśmy by wszyscy świadomi motocykliści w taki oto bezpieczny sposób rozpoczynali sezon i oswajali się ze swoimi motocyklami po zimie. Jest to świetna okazja, by skorzystać z podpowiedzi licencjonowanych instruktorów i w dedykowanym do tego celu Ośrodku Doskonalenia Techniki Jazdy poćwiczyć technikę.

więcej...
28
03.17

Tor Łódź całkowicie legalny!

Dziękujemy za wsparcie Wszystkim, którzy kibicowali naszej inicjatywie budowy unikalnego w woj. łódzkim Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy.
Obiekt został wybudowany legalnie i działa legalnie.

więcej...
22
02.17

Oświadczenie

W związku z pojawiającymi się w mediach i komentarzach nieprawdziwymi informacjami dotyczącymi budowy Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy „Tor Łódź”, zarząd EcoRacing Sp. z o.o., będącej inwestorem realizującym budowę obiektu składa następujące oświadczenie.

 

#TakDlaToruŁódź

więcej...
18
08.16

Najmłodsi też będą mogli trenować i szlifować swój talent na Torze Łódź

Najmłodsi też będą mogli trenować i szlifować swój talent na Torze Łódź.
Liczymy na  sponsorów, którzy mogliby pomóc w organizacji szkoły jazdy i zawodów dla najmłodszych na Torze Łódź.

Edukacja od najmłodszych lat jest kluczowa w każdej dziedzinie.

ODTJ Tor Łódź daje możliwość nauki w bezpiecznych warunkach każdemu. Profesjonalni instruktorzy będą do dyspozycji naszych Klientów 7 dni w tygodniu.

więcej...
07
07.16

TVN Turbo na Torze Łódź

Dziś na Torze Łódź gościliśmy sympatyczną i super profesjonalną ekipę TVN Turbo. Kręcony był pierwszy odcinek nowego programu o najlepszych samochodach świata. Dzisiejszy poświęcony był samochodom japońskim. Gościliśmy Subaru STi, Mitsubishi Evo IX i super mocnego Nissana GTR.

więcej...
19
06.16

Zdjęcia z budowy

Nitka toru już jest gotowa. Jeszcze w czerwcu będą malowane linie i płyty poślizgowe. Równolegle trwają prace wewnątrz budynku. Poniżej aktualne zdjęcia z budowy.

więcej...
31
05.16

Kolejna fotorelacja z budowy

Na całym torze jest już pierwsza warstwa asfaltu. W tym tygodniu układamy warstwę ścieralną i robimy tarki wraz z poboczami. Równolegle zaczęła się budowa parkingu oraz układanie kostki brukowej wokół budynku. Pod koniec tygodnia kończymy docieplanie budynku, montujemy okna i robimy tynki.

więcej...
13
05.16

Aktualne zdjęcia z budowy toru

Budowa toru przebiega zgodnie z planem i w lipcu obiekt będzie oddany do użytku. Aktualnie układana jest pierwsza warstwa asfaltu i trwają prace wewnątrz budynku.

więcej...
31
03.16

Planowane otwarcie - LIPIEC 2016

Zapraszamy do śledzenia newsów związanych z Torem Łódź. Wielkie otwarcie planujemy już na lipiec tego roku!

Tor Łódź: nowoczesny ośrodek szkoleniowo-dydaktyczny w województwie łódzkim (dogodna lokalizacja, szeroka oferta szkoleń, doskonałe wyposażenie).

21
03.16

Nowoczesny ośrodek ODTJ - Tor Łódź

Mamy już komplet zezwoleń, projekt i prawomocne pozwolenie na budowę ODTJ „TOR ŁÓDŹ”. Kończymy przygotowywać dokumentację do projektu dotacji UE.

Nasz ośrodek będzie pierwszym i jedynym tego typu obiektem w województwie łódzkim.

więcej...
26
02.16

Dogodna lokalizacja Toru Łódź

W oddaleniu 1 km od węzła autostradowego w Strykowie stworzyliśmy Tor Łódź - nowoczesny tor wyścigowy. Do działki jest bezpośredni zjazd z Drogi Krajowej 71. Dojazd z Warszawy autostradą A2 zajmuje zaledwie kilkadziesiąt minut. Kliknij i dowiedz się więcej!

więcej...
19
02.16

Cel i założenia projektu Tor Łódź

Naszym celem jest wybudowanie profesjonalnego toru asfaltowego w województwie łódzkim w jak najbliższej odległości od miasta Łodzi. Blisko węzła autostrad A1/A2. Tor ma być asfaltowy dla samochodów, motocykli i gokartów. Parametry toru to około 1,5 km długości, 8-12 m szerokości, szerokie tarki na zakrętach. 

więcej...