Zawody dla dziennikarzy na Torze Łódź

« wróć

I. Ogólnopolskie Mistrzostwa Dziennikarzy "Bezpieczny Kierowca" na Tor Łódź już 23 sierpnia 2017 roku!

Impreza pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Łodzi Hanna Zdanowska i Prezydenta Miasta Zgierza Przemysław Staniszewski

Celem I.Ogólnopolskich Mistrzostw Dziennikarzy "Bezpieczny Kierowca" jest budowanie świadomości za kierownicą samochodu i poprawa bezpieczeństwa na polskich drogach. Dziennikarze, jako "czwarta władza", mogą w bardzo dużym stopniu przyczynić się do tego, zachęcając Innych do korzystania z dobrodziejstw Ośrodków Doskonalenia Techniki Jazdy, których w Polsce wciąż jest jak "na lekarstwo", a Tor Łódź jest jednym z najnowocześniejszych i najlepszych w Polsce.
Oprócz tego, oczywiście chodzi też o dobrą zabawę, którą w profesjonalny sposób połączymy z nauką.

Kto może się zgłosić?
Każdy dziennikarz, posiadający ważną legitymację prasową. Udział dla tych osób jest darmowy!

Czy nieposiadając legitymacji prasowej również można wziąć udział?
Tak. Jeżeli prowadzisz bloga, stronę, piszesz dla jakiegoś portalu, itp. również możesz się zapisać. Udział dla tych osób jest darmowy!

Na czym polegają zawody?
1. Dziennikarze biorą udział w zawodach swoimi samochodami. 
2. Auta podzielone będą na klasy (pojemność silnika, moc, napęd, auta cywilne/sportowe, itp.) Nie musisz więc obawiać się, że posiadając "słabsze auto" nie masz szans na wygraną - w każdej kategorii przygotowaliśmy fajne puchary i upominki.
3. Nie musisz się również martwić o to, że "zniszczysz" swój samochód podczas imprezy - Tor Łódź przygotuje dla Was "bezpieczną" trasę przejazdu, a samochody na tor wyjeżdżać będą pojedyńczo. 
4. Przygotowaliśmy aż trzy różne konkurencje - próby sprawnościowe na płytach poślizgowych oraz próbę na nitce toru.
5. To nie wyścig czy rajd, w każdej z konkurencji ważne będą: wiedza nt. jazdy autem, precyzja i opanowanie samochodu. Dlatego przed wyjechaniem na tor, Wszyscy przejdą szkolenie teoretyczne, z licencjonowanymi Instruktorami "Akademii Jazdy Tor Łódź", którzy będą również wspierać Uczestników podczas zawodów.
6. Na najlepszych Uczestników imprezy czeka niezapomniany co-drive w legendarnym LAMBORGHINI GALLARDO.

Wszystkie pytania i zgłoszenia do zawodów, prosimy wysyłać na adres: a.malecki@tor-lodz.pl

TERMIN PRZESYŁANIA ZGŁOSZEŃ: 20.08.2017