Tor Łódź - informacje

ODTJ TOR ŁÓDŹ jest jedynym takim obiektem w województwie łódzkim. Ośrodek daje możliwość bezpiecznej jazdy kierowcom samochodów osobowych, motocykli oraz gokartów. Nasz Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy składa się z 1,5 km nitki toru o szerokości 8-12m, dwóch płyt poślizgowych, budynku z salą konferencyjną i kawiarnią. ODTJ TOR ŁÓDŹ wpisany jest na listę Ośrodków Doskonalenia Techniki Jazdy przez Wojewodę Łódzkiego pod nr 002 E.

Tor Łódź - nowoczesny tor dla samochodów, motocykli i gokartów

Oprócz roli ODTJ, Tor Łódź doskonale nadaje się również jako miejsce idealne do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań i imprez sportowych zarówno dla osób prywatnych, jak i całych firm.


W tym celu obiekt wyposażony został w nowoczesny system pomiaru czasu Tag Heurer.
(W kolejnym etapie system pomiaru czasu będzie miał pomiar z podziałem na 3 sektory, podobnie jak w Formule 1. Kierowcy samochodów, gokartów lub motocykli otrzymują transpondery, które umieszczają w swoich pojazdach. Jadąc po torze, pojazdy przekraczają miejsca, w których umieszczone są instalacje indukcyjne, wysyłając automatycznie sygnały do centralnego komputera. Ten wyświetla wyniki zarówno na dużym wyświetlaczu na zewnątrz, jak i na monitorach wewnątrz budynku oraz na specjalnie stworzonej na potrzeby Toru Łódź, aplikacji mobilnej, która pozwoli porównywać swoje wyniki z innym kierowcami oraz ułatwi śledzenie postępów przy kolejnych pokonaniach trasy.)


Decydując się na przejażdżkę na Torze Łódź:

 

  • Rezerwujesz termin, płacisz przez PayU, zwykłym przelewem lub na miejscu kartą płatniczą (w ostatnim przypadku nie ma gwarancji wolnego miejsca),
  • Możesz opcjonalnie skorzystać z naszego systemu pomiaru czasu,
  • W naszej kawiarni możesz odpocząć i skosztować wyśmienitej kawy,
  • Możesz również skorzystać z naszej oferty profesjonalnych szkoleń samochodowych prowadzonych przez doświadczonych instruktorów,
  • Na czas szkolenia możemy wynająć samochód z naszej floty.

 

Rozplanowanie układu trasy - Toru Łódź

Nasz ośrodek to projekt, przy którego konstruowaniu nadrzędnym celem stało się zapewnienie maksimum bezpieczeństwa poruszającym się po torze kierowcom oraz możliwość stworzenia symulacji trudnych warunków, które pozwolą na szkolenie dodatkowych umiejętności wychodzenia z ciężkich sytuacji drogowych.

 

Obiekt można wynająć na godziny lub na cały dzień na wyłączność, wg dostępnego cennika.

 

Zapraszamy do odwiedzin pierwszego, uniwersalnego Toru w województwie łódzkim!


Teren inwestycji jest ogrodzony i oświetlony. Projekt Ośrodka został opracowany zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 16 stycznia 2013 r.